امداد خودرو جرثقیل کرج

همراه خانواده در میانه راه سفر هستید که به ناگاه متوجه می شوید یک نقص جدی در خودرو رخ داده است.

خودرو را کنار جاده پارک می کنید و نگاهی به آن می اندازید اما متوجه نمی شوید که ایراد از کجاست. ممکن است در سیستم ترمز متوجه بروز یک اشکال شده باشید و یا متوجه صدای غیر طبیعی موتور خودرو شده باشید.

همچنین ممکن است خودرو با تکان های شدید مواجه شده باشد و یا خدایی ناکرده طی یک سانحه تصادف کرده باشید. در چنین مواقعی بهتر است به جای ادامه دادن مسیر تا رسیدن به یک تعمیرگاه از امداد خودرو جرثقیل کرج کمک بگیرید.

بسیاری از مواقع نقص های جدی که در خودرو رخ می دهند قابل تعمیر در محل نیستند. به طور مثال ممکن است خودروی شما به خدمات صافکاری نقاشی نیاز داشته باشد و یا به خدماتی مانند تعویض روغن، جلوبندی، تعویض موتور، شاسی کشی، تعویض چرخ دنده، تعمیرات اساسی سیستم ترمز یا تعمیر سیستم برق رسانی نیاز داشته باشد.

این موارد در واقع از جمله مهمترین و اساسی ترین مواردی هستند که باید در تعمیرگاه های تخصصی انجام شوند. در صورت بروز سوانحی مانند تصادف نیز باید خودرو به نزدیک ترین تعمیرگاه تخصصی یا پارکینگ نیروی انتظامی منتقل شود. این حمل و نقل بی شک باید توسط یک جرثقیل صورت بگیرد.

استفاده از خدمات امداد خودرو جرثقیل کرج در واقع زمانی منطقی و معقول است که امکان حرکت دادن خودرو وجود نداشته باشد.

برای استفاده از خدمات امداد خودرو جاده ای کرج با کارشناسان ما تماس بگیرید.

در واقع ممکن است امکان حرکت دادن خودرو به طور کامل وجود نداشته باشد یعنی خودرو اصلا استارت نخورد و یا روشن کردن و حرکت دادن خودرو با خطرات و تهدیدات زیادی همراه باشد. به عنوان مثال اگر نقص جدی در سیستم ترمز رخ داده باشد اشتباه محض است اگر بخواهید خودروی خود را در جاده استارت بزنید و روشن کنید.

در چنین شرایطی بهترین اقدام استفاده از خدمات امداد خودرو جرثقیل کرج است.

امداد خودرو جاده ای کرج | شماره امداد خودرو جاده ای کرج

بزرگترین مجموعه امداد خودرو در استان البرز در هر کجای کرج هستید ما همراه شما هستیم.

شماره تلفن امداد خودرو جرثقیل کرج

کارشناسان ما در امداد خودرو کرج به محض تماس شما در ابتدا پرسش هایی از شما خواهند نمود تا عمق حادثه را تشخیص دهند.

این سوالات چندان تخصصی نیست و هر فردی با هر میزان دانش از سیستم خودرو می تواند به آنها پاسخ دهد. بسیاری از مواقع مشکل پیش آمده با مشاوره تلفنی حل می شود و گاهی اوقات نیز نیاز است که کارشناسان در محل حاضر شوند. حضور کارشناسان در محل نیز مستلزم دو حالت است. یا خودروی شما در محل تعمیر می شود و یا باید به نزدیک ترین تعمیرگاه تخصصی حمل شود.

حالت دوم که احتمال وقوع آن کم نیست معمولا مواقعی رخ می دهد که خودرو دچار سانحه جدی در حوادث جاده ای شده باشد.

تصادفات جاده ای در ایران آمار کمی ندارد و این موضوع موجب شده تا خدمات جرثقیل امداد خودرو به خدماتی مهم تبدیل شود. در شرایطی که خودروی شما در محل آسیب دیده است باید با شماره تلفن امداد خودرو جرثقیل کرج تماس حاصل نمایید.

در این شرایط جرثقیل برای حمل خودروی شما در محل حاضر خواهد شد. یکی از خوبی های استفاده از خدمات حمل خودرو با جرثقیل در این است که خودروی شما آسیب اضافه تری نخواهد دید. جرثقیل با دارا بودن قلاب مخصوص خودرو را از زمین بلند می کند و روی عرشه جرثقیل قرار می دهد.

بنابراین خودروی شما به همان حالت به تعمیرگاه تخصصی حمل خواهد شد. این شیوه از حمل و نقل به ویژه برای خودروهای گران قیمتی که صاحبان آن ها حساسیت خاصی وی سلامت خودرو دارند می تواند بسیار مفید باشد.

توصیه می کنیم که حتما شماره تماس امداد خودرو جرثقیل کرج را در گوشی همراه خود ذخیره داشته باشید چرا که اساسا بسیاری از حوادث خبر نمی کنند و ممکن است شما به ناگاه با حادثه ای از قبل پیش بینی نشده روبرو شوید.

در این شرایط می توانید خودروی خود را سریعا و بدون کوچکترین توقف به نزدیک ترین تعمیرگاه تخصصی و یا هر تعمیرگاهی که خودتان مایل بودید انتقال دهید.

برای استفاده از خدمات امداد خودرو سیار کرج  با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نکته مهمی که در حمل خودرو با امداد خودرو جرثقیل کرج وجود دارد اسن است که کارشناسان ما خودروی شما را همان مرکزی حمل خواهند کرد که مورد قبول شما باشد.

این موضوع ممکن است هزینه بیشتری برای شما ایجاد کند با این حال بسیاری از رانندگان ترجیح می دهند به تعمیرگاهی بروند که از دید آن ها مورد تایید و قابل قبول باشد. با این حال اغلب مشتریان اعتماد کامل به امداد خودرو کرج دارند و هدایت خودرو به بهترین تعمیرگاه را به دست متخصصین ما می سپارند.

استفاده از خدمات امداد خودرو جرثقیل کرج معمولا مواقعی صورت می پذیرد که خطر جدی تر از  اتمام سوخت و حمل خودرو به پمپ بنزین باشد. در این مواقع معمولا از نیسان های یدک کش و چرخگیرها استفاده می شود.

اما استفاده از جرثقیل، لیفتراک و کفی بر خودرو معمولا در مواقعی صورت می پذیرد که آسیب وارده جدی تر باشد و امکان حمل خودرو به واسطه سیم بکسل وجود نداشته باشد.

بنابراین کارشناسان ما با توجه به عمق حادثه اقدام به ارسال جرثقیل به محل حادثه خواهند نمود.

بسیاری از افراد به محض رخ دادن یک حادثه جدی در جاده ممکن است ترس وجودشان را فرا بگیرد و در لحظه قدرت تصمیم گیری نداشته باشند. اما توصیه می کنیم در چنین شرایطی اعتماد به نفس و آرامش خاطر خود را حفظ کنید و سریعا با شماره تلفن امداد خودرو جرثقیل کرج ارتباط برقرار کنید تا جرثقیل امداد خودرو برای حمل خودروی شما در سریع ترین زمان ممکن در محل حاضر شود.

هزینه امداد خودرو جرثقیل کرج

حوادثی که در جاده برای رانندگان رخ می دهند نه تنها هزینه مالی بلکه هزینه های جانی دارند. اگر در طی حادثه هزینه جانی به شما تحمیل نشده است باید خوشحال و شکرگزار باشید.

چرا که هزینههای مادی قابل جبران است اما این هزینه های جانی هستند که گاهی اوقات جبران آن ها بسیار دشوار و غیر ممکن می باشد.

بسیاری از دریافت کنندگان خدمات به عنوان اولین پرسش از ما در مورد هزینه امداد خودرو جرثقیل کرج می پرسند.

آیا این هزینه هزینه ثابتی است؟ در پایخ باید بگوییم خیر. هزینه امداد خودرو جرثقیل کرج به پارامترهای مختلفی بستگی دارد که هر کدام به نحوی روی هزینه امداد خودرو جرثقیل کرج تاثیر می گذارند.

قبل از هر چیز باید بگوییم که جرثقیل ها دارای انواع مختلفی هستند. ما در امداد خودرو جرثقیل کرج از جرثقیل حمل اتوماتیک و جرثقیل حمل تسمه ای استفاده می کنیم. استفاده از جرثقیل حمل اتوماتیک می تواند فرآیند حمل را بسیار ساده سازی کند. استفاده ای از این خدمات معمولا هزینه بیشتری دارد.

برای استفاده از خدمات  امداد خودرو ایران خودرو کرج  با کارشناسان ما تماس بگیرید.

به طور کلی هزینه امداد خودرو جرثقیل کرج بیش از هزینه ای است که بابت حمل خودرو با نیسان یدک کش و چرخگیر بایستی پرداخت شود. این هزینه تحت نظارت اتحادیه تعیین می شود و هیچ دخل و تصرفی از طرف امداد خودرو در کم یا زیاد شدن آن صورت نمی پذیرد.

بنابراین هزینه ای که بابت بهره مندی از خدمات امداد خودرو جرثقیل کرج پرداخت می کنید کاملا تحت نظارت صنف و اتحادیه دارندگان تعمیرگاه، اتوسرویس، پارکینگ، کارواش و امداد خودرو می باشد.

یکی از مزایای بهره مندی از خدمات امداد خودرو جرثقیل کرج شفاف و واضح بودن هزینه این خدمات
است.

هزینه امداد خودرو جرثقیل کرج برای خودروهای ایرانی و خارجی متفاوت است. این هزینه در قالب جداول جداگانه برای خودروهای ایرانی و خارجی مطرح می شود.

بنابراین مدل خودرو در این هزینه تاثیر گذار خواهد بود. وزن خودرو و شاسی بلند یا شاسی کوتاه بودن خودرو نیز از جمله عواملی است که هزینه امداد خودرو جرثقیل کرج را دستخوش تغییر می کند. یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین عواملی که روی هزینه امداد خودرو جرثقیل کرج تاثیر می گذارد موقعیت جغرافیایی خودروی شما می باشد.

طبیعتا هر چه فاصله شما دورتر باشد هزینه ایاب و ذهاب و هزینه مصرف سوخت بیشتر خواهد بود. این هزینه معمولا تا ده کیلومتر ثابت و است و به ازای هر کیلومتر به این هزینه اضافه خواهد شد.

گاهی اوقات موقعیت خودرو به نحوی است که کارشناسان برای جابجایی آن باید تلاش مضاعفی داشته باشند به عنوان مثال ممکن است در جوب افتاده باشد و یا در موقعیت پیچیده ای قرار داشته باشد. این موارد می تواند باعث بالا رفتن این هزینه شود.

برخی ساعات شبانه روز جزو ساعات گ ترافیک است. برخی روزهای سال نیز روزهای شلوغ و پر ترافیکی هستند.

بنابراین احتمال دارد که در این ساعات و این رزوها هزینه امداد خودرو جرثقیل کرج افزایش پیدا کند. به عنوان مثال روزهای تابستان، ساعات شب و روزهای شلوغ عید نوروز معمولا ترافیک کاری بالایی وجود دارد و حجم ترددها بسیار زیاد است. بنابراین در این ساعات و روزهای خاص احتمالا شاهد افزایش هزینه امداد خودرو جرثقیل کرج خواهیم بود.

ورود جرثقیل به طرح ترافیک، ورود به طرح آلودگی، هزینه سوخت مصرفی، فاصله خودرو تا مرکز شهر و هزینه ورودی به تعمیرگاه و پارکینگ همگی جزو هزینه هایی هستند که مشمول هزینه امداد خودرو جرثقیل کرج می شوند.

معمولا زمانی که از خدمات امداد خودرو جرثقیل کرج استفاده می شود هیچ نوع تعمیراتی در محل ارائه نمی شود.

به همین دلیل هزینه هایی مانند تعویض قطعه و هزینه تعمیرات به عهده خود مشتری می باشد. دقت داشته باشید که مواردی چون تعداد توقف ها در مسیر، هزینه آماده سازی برای خودروهای تصادفی به ازای هر چرخ و هزینه بنزین مصرفی همگی در این هزینه حساب خواهند شد.

شماره امداد خودرو جرثقیل کرج

حمل خودروهای آسیب دیده تا تعمیرگاه را به کمک جرثقیل، نیسان یدک کش، چرخگیر و کفی بر خودرو انجام می دهند.

فرقی ندارد خودروی آسیب دیده یک خاور است یا یک خودروی شاسی بلند خارجی و یا یک موتور سیکلت.

با این حال امداد خودرو جرثقیل کرج معمولا برای خودروهای سواری و آسیب دیده ای که شت آسیب در آن ها بیشتر است قابل استفاده می باشد.

چرا که در این شیوه حمل و نقل چرخ های ماشین دیگر روی زمین قرار ندارند و خودرو کاملا در جرثقیل قرار می گیرد.

البته برخی از انواع جرثقیل های امداد از نوع تسمه ای هستند. انتخاب نوع جرثقیل حمل خودرو به میزان آسیب دیدگی بستگی دارد.

برای استفاده از خدمات  امداد خودرو ماهدشت کرج  با کارشناسان ما تماس بگیرید.

یکی از دغدغه های اصلی افرادی که در جاده ها دچار سانحه میشوند این است که چگونه و از چه طریقی به خدمات حمل و نقل دسترسی داشته باشند. بسیاری از رانندگان ممکن است در چنین شرایطی به هر وسیله مل و نقل اعتماد کنند در حالی که بهترین کار در این شرایط تماس با شماره امداد خودرو جرثقیل کرج می باشد.

بسیاری از مواقع مسیرهای جاده ای آنتن دهی خوبی ندارند و دسترسی به اینترنت غیر ممکن است. بنابراین تنها می توانید از گوشی همراه تان برای برقراری تماس استفاده کنید.

در چنین شرایطی واجب است که شماره امداد خودرو جرثقیل کرج را در گوشی همراه تان ذخیره داشته باشید.

داشتن چنین شماره تماسی در گوشی به خودی خود می تواند اعتماد به نفس شما را در طی حادثه افزایش دهد چرا که میدانید به منبعی معتبر دسترسی دارید.

متخصصین ما بعد از تماس شما سریعا در محل حاضر می شوند و آماده برای حمل خودروی آسیب دیده تا نزدیک ترین تعمیرگاه تخصصی و مورد قبول شما خواهند بود.

بزرگترین مجموعه امداد خودرو در استان البرز

در هر کجای کرج هستید ما همراه شما هستیم.

شماره تماس امداد خودرو جرثقیل کرج

فرقی ندارد در کدام موقعیت جاده ای تصادف کرده باشید و یا خودروی شما دچار نقص و آسیب شده باشد.

امداد خودرو جرثقیل کرج در ساعت از شبانه روز و در هر موقعیتی متخصصین خود را به مقصد خودروی شما روانه خواهد کرد.

کافیست با شماره تماس امداد خودرو جرثقیل کرج ارتباط برقرار کنید تا به سیستم خدمات دهی متصل گردید. دستگاه های مورد استفاده در امداد خودرو جرثقیل کرج تمام هیدرولیک مکانیزه و اتومات می باشند.

بنابراین از بابت عدم آسیب دیدن خودرو خیالی آسوده داشته باشید. خودروی شما به همان صورتی که در جاده قرار دارد به محل تعمیرگاه حمل خواهد شد بدون اینکه کوچکترین آسیب اضافی به آن وارد شود.

متخصصین ما در حمل خودروهای آسیب دیده تبحر بالایی دارند بنابراین در سریع ترین زمان ممکن این پروسه حمل و نقل رخ خواهد داد.

برای استفاده از خدمات امداد خودرو کرج جهانشهر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بعد از حمل خودرو به محل تعمیرگاه شما می توانید از خدماتی چون صافکاری بی رنگ، صافکاری نقاشی، جلوبندی، نقاشی و پولیش کاری، شاسی کشی، خدمات PDR، بالانس چرخ های خودرو، بالانس سیستم تعلیق، تعمیرات سیستم برق رسانی، تعمیرات ترموستات، تعمیرات موتور و گیربکس، تعویض باتری، تعویض روغن و تعمیرات سیستم ترمز و کلاچ بهره مند شوید.

متخصصین ما دارای تبحر بالایی در تعمیرات انواع خودروهای ایرانی و خارجی و خودروهای سواری و سنگین هستند. بنابراین می توانید با خیال آسوده از خدمات درجه یک مجموعه ما استفاده کنید.

امداد خودروجرثقیل کرج  معتبرترین شرکت تعمیر خودرو در جرثقیل کرج زیر نظر اتحادیه کشوری تعمیرات خودرو می باشد. یکی از اهداف اصلی امداد خودرو جرثقیل کرج ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. خدمات حمل و نقل خودرو جرثقیل کرج شامل یدک کش جرثقیل کرج، خودرو در جرثقیل کرج، طبقات جرثقیل کرج، مکانیک سیار جرثقیل کرج، بنزین سیار جرثقیل کرج، باتری باطری و تعمیر لاستیک در جرثقیل کرج می باشد. همکاران ما در امداد خودروی دولتی در شهر امداد خودروجرثقیل کرج به صورت 24 ساعته و با قیمت اتحادیه.

 

امداد خودرو در طول روز در جرثقیل کرج در تمام نقاط شهر جرثقیل کرج

خودرو بار جرثقیل کرج با استفاده از موقعیت پیراپزشکی تمامی مناطق جرثقیل کرج را به صورت شبانه روزی پوشش داد. در صورت نیاز به کمک فوری و سریع برای ماشین خود با ما تماس بگیرید.

در چه شرایطی باید با کمک خودکار تماس بگیریم؟

اگر خودروی شما کند است و نیاز به کمک یا یدک کش دارید، به صورت 24 ساعته با امداد خودرو آپادانا تماس بگیرید و همکاران ما در امداد خودرو جرثقیل کرج در اسرع وقت در کنار شما خواهند بود.

تعمیرات خودرو جرثقیل کرج یکی از بهترین و با سابقه ترین تعمیرگاه های خودرو در جرثقیل کرج و کل کشور می باشد. ما به کارشناسان خود مدیون هستیم که بهترین خدمات ممکن را برای مسائل و مشکلات خودرو به عزیزان ارائه دهیم. با دانش خود در مورد خدمات خودرو و تعمیر خودرو به روز باشید.

 

 

امداد خودرو آپادانا با سال ها تجربه در زمینه خودرو بر و امداد خودرو جرثقیل کرج آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

 

امداد خودرو  جرثقیل کرج

خودرو بر  جرثقیل کرج

ماشین بر  جرثقیل کرج

حمل خودرو  جرثقیل کرج

یدک کش  جرثقیل کرج

خودروبر  جرثقیل کرج

امدادخودرو  جرثقیل کرج

حمل ماشین  جرثقیل کرج

امداد خودرو سیار  جرثقیل کرج

حمل ماشین در  جرثقیل کرج

خودرو سوار  جرثقیل کرج

کفی حمل خودرو  جرثقیل کرج

شماره یدک کش  جرثقیل کرج

حمل خودرو با یدک کش، کفی و دکل

 

خدمات خودرو در  جرثقیل کرج:

حمل خودروهای لوکس و گران قیمت به تمام نقاط ایران با امنیت کامل و ارائه بیمه خودرو شما با خودروبر  جرثقیل کرج.

توزیع بین المللی و حمل خودرو به سایر مناطق کشور وجود دارد.

کارگاه سیار و تعمیر 24 ساعته وسیله نقلیه شما.

تامین سوخت خودروهای رها شده در جاده توسط عماد خدرو  جرثقیل کرج

تعویض شمع و سیم خودرو و تعمیر در محل با تعمیرکار.

امداد جاده ای 24/7

ما از یک دستگاه جی پی اس برای بررسی موقعیت تمامی امدادگران استفاده می کنیم و هر جا که نیاز به امداد داشته باشید، در اسرع وقت نزدیکترین امدادگر را برای شما ارسال خواهیم کرد. خدمات نجات ما در تمام ساعات شبانه روز در دسترس است. اگر نیاز به کمک فوری دارید با ما تماس بگیرید تا 20 دقیقه دیگر در کنار شما خواهیم بود.

امداد خودرو  جرثقیل کرج آپادانا یکی از معتبرترین شرکت ها با 15 سال سابقه در زمینه خدمات اورژانس می باشد. ما به صورت 24 ساعته با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

 

 

ما تمام خدمات خود را تضمین می کنیم و برای خدمات خود فاکتور رسمی در اختیار شما قرار می دهیم. در صورت نیاز به خدمات اورژانسی برای خودروهای لوکس مانند هیوندای، کیا، ایران خودرو، سایپا و غیره. می توانید با شماره آپادانا تماس بگیرید.

امداد خودرو  جرثقیل کرج برای ارائه خدمات مفید به کاربران خود از کادری حرفه ای، با تجربه، خوش برخورد و متعهد استفاده می کند. همچنین دارای جدیدترین ابزارها و لوازم مدرن است. زمانی قابل اعتماد است که امدادگر در اسرع وقت به زمین برسد و مشکلات فنی را برطرف کند. همه این موارد همان چیزی است که ما در امداد خودرو  جرثقیل کرج آپادانا ایستاده ایم و با حضور و مشاوره شما در بهبود هر چه بیشتر آن تلاش می کنیم.

گواهینامه امداد خودرو  جرثقیل کرج

خودرو  جرثقیل کرج ( آمد خودرو کشاری ) دارای مجوز رسمی خدمات اورژانس جهت ساماندهی و بهبود خدمات به مشتریان می باشد. گروه حمل و نقل  جرثقیل کرج عضو تعاونی حمایت از خودرو کشور و انجمن صنفی شرکت های پشتیبانی خودرو کشور می باشد.

 

 

مهم ترین نکات راهنمایی امداد خودرو جرثقیل کرج:

1: درب رادیاتور خودرو را در زمان داغ یا روشن بودن موتور باز نکنید زیرا در این صورت سیستم رادیاتور برخی از خودروها نیاز به تعمیر دارد و همچنین به دلیل دمای بالای آب ممکن است بسوزد. شما هستید.

2: نیاز به حمل ابزار و وسایل مهم و حیاتی در خودرو.

3: قبل از شروع سفر از سالم بودن چراغ های مه شکن و همراه بودن زنجیر چرخ اطمینان حاصل کنید.

4: توصیه اصلی امداد کدرو به دارندگان تمامی محصولات گروه صنعتی ایران کدرو، توجه کافی به همراه داشتن تلفن هوشمند و پاوربانک (یا شارژر گوشی) در رفت و آمدهای درون شهری و برون شهری است. آنها می توانند از اینترنت استفاده کنند و به وب سایت آپادانا Car Help متصل شوند یا با استفاده از برنامه آپادانا Car Help از خدمات امداد خودرو وب سایت کمک خودرو آپادانا با خیال راحت بهره مند شوند.

5: قبل از رانندگی، از عملکرد و کارآمد بودن سیستم ترمز و دستی خودرو اطمینان حاصل کنید.

6: از تعویض ناگهانی دنده سنگین در هنگام بالا بودن سرعت در جاده های لغزنده خودداری کنید.

7: در جاده های شلوغ از خودروی جلویی فاصله ایمن داشته باشید.

8: اگر از داروهایی استفاده می کنید که هوشیاری شما را کاهش می دهد از رانندگی خودداری کنید.

9: قبل از شروع سفر مطمئن شوید که یک دوچرخه و کلید ماشین در اختیار دارید.

10: قبل از حرکت سطح روغن خودرو را بررسی کنید.

 

اهداف گروه حمل و نقل خودرو جرثقیل کرج:

افزایش رضایت مشتریان از خدمات تعمیر خودرو  جرثقیل کرج

آرامش خاطر مشتریان در مورد ماشین خود.

ارائه خدمات مختلف حمل و نقل به کاربران در سراسر ایران

ارائه خدمات حمل و نقل خودروهای لوکس در  جرثقیل کرج به کاربران

مکانیک موبایل و تعمیر خودرو سفارشی

خدمات فنی خودروهای لوکس و گران قیمت در جاده های داخلی

خریدار نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای جمع آوری و حمل ندارد

مشاوره فنی خودرو و مشکلات خودرو برای مشتریان عزیز

در صورت نیاز خودرو را به تعمیرگاه معتبر شهر اعزام و انتقال دهید

خدمات امداد و نجات خودرو در سایر شهرها، خودرو وانت، راننده خودرو، یدک کش، وانت، حمل و نقل خودرو، حمل خودرو آپادانا

امداد خودرو آپادانا و خودرو بار به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به کشور می باشد.

 

 

حمل خودرو به تمام نقاط کشور حمل انواع وسایل نقلیه درون شهری.

اعزام مکانیک در محل 24 ساعت شبانه روز.

کابوتاژ بین المللی و امکان حمل خودرو در گرجستان – ترکیه – آذربایجان – ارمنستان.

تیم حرفه ای امداد خودرو در  جرثقیل کرج مجهز به جدیدترین تجهیزات خودرو می باشد. امداد خودرو  جرثقیل کرج همیشه در کنار شماست.

امداد خودرو  جرثقیل کرج آپادانا شامل حمل خودرو با لاستیک نیسان، خودرو و رانندگان بدون آسیب به خودروی مشتری با بیمه نامه و کرایه حمل و نقل معتبر و قانونی می باشد. در تمام ساعات شبانه روز راننده  جرثقیل کرج در خدمت شماست. خدمات حمل و نقل خودرو و مسافر در شهر  جرثقیل کرج و تمامی شهرستان های استان.

تمامی خدمات امداد و نجات خودرو آپادانا به صورت GPS و آنلاین می باشد، بنابراین امدادگران ما می توانند در اسرع وقت در کنار شما باشند.

تیم ما همیشه آخرین تجهیزات را در اختیار دارد، پس نگران نباشید، ماشین های آپادانا همیشه در کنار شما هستند.

 

سرعت و سهولت در خدمات

تحت پوشش تمام مناطق   جرثقیل کرج

کمک از طریق GPS

تعداد زیادی ناجی غریق در کشور

بهترین کیفیت کمک

غریق غریق حرفه ای و فداکار

خدمات اورژانس 24 ساعته در   جرثقیل کرج

امداد خودرو هفت روز در هفته

بیش از 15 سال تجربه در بخش نجات خودرو، فورواردر و حمل و نقل خودرو در   جرثقیل کرج

مشتری مداری و رضایت مشتری هنگام ارائه پشتیبانی

ایمنی و حمل خودرو با یدک کش و خودرو نیسان در   جرثقیل کرج

در کل استان آذربایجان شرقی تعرفه های مناسبی وجود دارد

برای کمک به ماشین خود مشاوره رایگان بدهید

استفاده از جدیدترین سیستم های مراقبت تسکینی برای خدمت رسانی و امداد رسانی به شما عزیزان

چگونه برای اجاره خودرو در   جرثقیل کرج اقدام کنیم

امداد خودرو آپادانا به صورت شبانه روزی و تمام روزهای سال خدمات رسانی می کند. برای امداد خودرو بومی لازم به ذکر است که این مجموعه کلیه خدمات امداد خودرو، تعمیرات محلی و حمل خودرو توسط افراد مجرب و متعهد که همگی در موسسات فنی و حرفه ای کشور آموزش دیده اند ارائه می دهد. رعایت اقدامات ایمنی البته اولین اصل برای جلوگیری از هزینه های مالی و جانی از هرگونه خطر است و آپادانا اقدامات احتیاطی ایمنی را سرلوحه عملیات خود قرار داده است.

Call Now Buttonتماس با راننده و مکانیک