امداد خودرو هیوندای کرج

خودروهای کمپانی هیوندا در مدت زمان کمی در ایران به محبوبیت رسیدند. یکی از دلایل این محبوبیت کیفیت ساخت بالای این خودروها بود. هیوندای النترا، هیوندای سوناتا، هیوندای توسان و هیوندای سانتافه و هیوندای اکسنت جزو محبوب ترین و با کیفیت ترین خودروهای این کمپانی هستند.

برای استفاده از خدمات امداد خودرو سایپا کرج با کارشناسان ما تماس بگیرید .

اما اگر بخواهیم به دور از تعصب به بحث خودروسازی نگاه کنیم باید بگوییم که تمامی خودروها حتی بهترین شان در موقعیتی خاص به هر دلیلی ممکن است دچار نقص فنی و خرابی شوند. این موضوع در مورد خودروهای هیوندا نیز صادق است. 

تعمیر خرابی های خودرو هیوندا نیاز به حضور تعمیرکاران ماهر و متخصص دارد. به ویژه اگر این خرابی در خیابان و جاده رخ داده باشد و دست تان به تعمیرگاه تخصصی نرسد. در این شرایط امداد خودرو هیوندای کرج فرشته نجات شما خواهد شد.

خودروهای هیوندا اغلب خودروهای گرانقیمتی هستند و استفاده از قطعات فیک و چینی بی کیفیت و یا تعمیر آن ها به دست تعمیرکاران بی تجربه می تواند آسیب جدی به سایر بخش های خودرو وارد کند. در نتیجه باید توقع افت قیمت خودروی خود را داشته باشید چرا که خود کرده را تدبیر نیست.

بنابراین به جای اینکه خودروی ارزشمند خود را به دست تعمیرکاران غیر حرفه ای بسپارید، می توانید از خدمات امداد خودرو هیوندای کرج استفاده کنید. امدادگران ما در نهایت تخصص و مهارت عیوب خودوی شما را تشخیص می دهند و اقدامات لازم را در پیش می گیرند.

یکی از معضلاتی که سپردن خودرو به تعمیرگاه دارد، این است که محبور می شوید برای چند روز خودروی خود را در تعمیرگاه بخوابانید. این موضوع زمانی که در حال سفر هستید و یا عجله دارید می تواند برای شما مشکل ساز شود.

برای استفاده از خدمات امداد خودرو لیفان کرج با کارشناسان ما تماس بگیرید.

با وجود امداد خودرو هیوندای کرج دیگر نیازی نیست خودروی خود را برای چندین روز متوالی به تعمیرگاه بسپارید. شما می توانید از خدمات تعمیر در محل امداد خودرو هیوندای کرج استفاده کنید. بنابراین به جای اینکه چندین روز بدون خودرو سرگردان شوید کافیست چند ساعت دندان روی جگر بگذارید تا خودروی شما تعمیر شود.

شما می توانید در 24 ساعت شبانه روز با کارشناسان ما در امداد خودرو هیوندای کرج تماس حاصل نمایید. فرقی ندارد چه مشکلی برای خودروی شما رخ داده است. شما می توانید بای مشکلاتی چون پنچر گیری، یدک کشی، تعویض روغن، سوخت گیری، تعویض قطعه، تعمیر در محل و تعمیرات جزئی با کارشناسان ما در امداد خودرو هیوندای کرج تماس حاصل نمایید و از بهترین خدمات تخصصی خودروهای هیوندا بهره مند شوید.

شماره تماس امداد خودرو یدک کش در کرج

بزرگترین مجموعه امداد خودرو در استان البرز در هر کجای کرج هستید ما همراه شما هستیم.

تلفن امداد خودرو هیوندای کرج

به عنوان فردی که سوار بر خودروهای هیوندا می شود لازم است که تعمیرکاران تخصصی هیوندا را در اطراف خود بشناسید. اما در بسیاری از مواقع ممکن است خودروی شما دقیق در محلی نیاز به کمک داشته باشد که تعمیرگاه های تخصصی به دور است.

برای استفاده از خدمات امداد خودرو پارس خودرو کرج با کارشناسان ما تماس بگیرید .

در نتیجه اید با تعمیرکاران دیگر تماس بگیرید و یا خودروی خود را هر طور شده تا تعمیرگاه برسانید. اما به هیچکدام این کارها نیازی نیست. در این شرایط کافیست تا با شماره تلفن امداد خودرو هیوندای کرج تماس بگیرید و درخواست کمک نمایید. بنابراین می توانید در سریع ترین زمان ممکن بدون نیاز به اتلاف وقت و انرژی از خدمات تخصصی بهره مند شوید.

تلفن امداد خودرو هیوندای کرج یکی از شماره تلفن های ضروری است که تمام هیوندا سواران استان البرز و محدوده کرج باید آن را در گوشی خود ذخیره داشته باشند. اگر تا کنون چند باری از تعمیرکاران متفرقه کمک گرفته باشید و کیفیت کار آن ها را دیده باشید، در زمان حضور نیروهای امداد خودرو هیوندای کرج خواهید دانست که چه تفاوت عظیمی از لحاظ کیفی بین خدمات امداد خودرو هیوندای کرج و سایر تعمیرکاران وجود دارد.

برای استفاده از خدمات امداد خودرو جک کرج با کارشناسان ما تماس بگیرید .

تماس با شماره تلفن امداد خودرو هیوندای کرج در شرایط بحرانی این امکان را به شما می دهد تا بتوانید معضل رخ داده را به خوبی مدیریت کنید. کارشناسان ما در امداد خودرو هیوندای کرج نه تنها در زمینه ارائه خدمات تخصصی تعمیرات خودرو ماهر هستند بلکه در زمینه مدیریت بحران نیز به شکلی عالی عمل می کنند.

شماره تلفن امداد خودرو هیوندای کرج

شماره تلفن های به ظاهر غیر ضروری که هیچ گاه با آن ها تماس نمی گیریم هم روزی به کارمان خواهند آمد. این موضوع در مورد شماره تلفن امداد خودرو هیوندای کرج نیز صادق است. این شماره تلفن یکی از کلیدی ترین شماره هایی است که هیوندا سواران کرج باید در گوشی همراه خود ذخیره داشته باشند.

برای استفاده از خدمات امداد خودرو کرج فردیس با کارشناسان ما تماس بگیرید .

ممکن است تا کنون حادثه ای برای شما در خیابان یا جاده خ نداده باشد. امید است که هرگز چنین اتفاقی برای شما رخ ندهد اما در صورت بروز مشکل، اولین کاری که باید انجام دهید تماس با شماره تلفن امداد خودرو هیوندای کرج می باشد.

اکر روی حفظ سلامت خودروی خود حساس هستید، اگر برای شما مهم است که در روند یدک کشی خودروی شما دچار آسییب نشود، اگر حضور امدادگران ماهر و آشنا به سیستم فنی خودروهای هیوندا برای شما حائز اهمیت است و از هزینه های سرسام آور و گزاف فراری هستید، بهترین و منطقی تری راهی که پیش پای شماست تماس با شماره تلفن امداد خودرو هیوندای کرج خواهد بود.

 برای استفاده از خدمات امداد خودرو کرج استان البرز با کارشناسان ما تماس بگیرید

طی تماس با شماره تلفن امداد خودرو هیوندای کرج، امدادگران ما سریعا در محل حادثه حاضر می شوند. بنابراین کمترین معطلی را تجربه خواهید کرد.

بزرگترین مجموعه امداد خودرو در استان البرز

در هر کجای کرج هستید ما همراه شما هستیم.

هزینه امداد خودرو هیوندای کرج

هزینه های گزافی که بسیاری از تعمیرکاران بابت تعمیرات خودرو از صاحبان خودرو می گیرند موجب شده تا اغلب خودرو سواران اعتمادشان را نسبت به تعمیرگاه ها از دست بدهند. این موضوع اغلب بابت هزینه و تناسب آن با خدمات دریافتی است.

برای استفاده از خدمات  امداد خودرو در اتوبان کرج با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بسیاری از مواقع حتی نمی توان فهمید که هزینه دریافتی بابت کدام خدمات بوده است. هزینه امداد خودرو هیوندای کرج در مقایسه با هزینه تعمیرگاه ها به مراتب اقتصادی تر می باشد. بنابراینشما می توانید به جای پرداخت هزینه های سنگین به تعمیرگاه های بین راهی که شناخت کاملی هم از آن ها ندارید، از خدمات امداد خودرو هیوندای کرج با مبلغ اقتصادی استفاده کنید.

هزینه امداد خودرو هیوندای کرج به پارامترهای زیادی بستگی دارد. نوع و مدل خودرو، نوع خدمات دریافتی، نوع تجهیز یدک کش در صورت نیاز به یدک کشیف نوع قطعه تعویضی، هزینه تعمیرات در محل، موقعیت جغرافیایی خودرو، مسافت طی شده توسط یدک کش، تعداد توقف های مسیر، هزینه دستمزد نیروهای امداد و هزینه ورودی به تعمیرگاه و پارکینگ از جمله مواردی هستند که می توانند در هزینه امداد خودرو هیوندای کرج دخیل باشند.

برای استفاده از خدمات امداد خودرو کرج عظیمیه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نکته مثبتی که در مورد هزینه امداد خودرو هیوندای کرج وجود دارداین است که شما می توانید قبل از پرداخت این هزینه در مورد جزئیات آن مطلع شوید. بنابراین دقیقا خواهید دانست که چه مبلغی را بابت کدام خدمات پرداخت می کنید. این شویه از پرداخت هزینه بی شک منجر به اعتماد بیشتر صاحبان خودرو خواهد شد.

شماره امداد خودرو هیوندای کرج

یکی از مزایای تماس با شماره امداد خودرو هیوندای کرج و دریافت خدمات در محل این است که شما ضمامت خدمات دریافت می کنید. بنابراین می توانید در مدت زمان تعیین شده که برای شما تعریف می شود از خدمات پشتیبانی و ضمانت بهره مند گردید.

فرقی ندارد در کجای ایران هستید، در هر کجا که باشید می توانید از ضمانت خدمات بهره مند شوید. این قابلیت توسط امداد خودرو هیوندای کرج به منظور اعتماد و اتکای بیشتر مشتریان ایجاد شده است.

برای استفاده از خدمات امداد خودرو کرج چیتگر با کارشناسان ما تماس بگیرید

شماره امداد خودرو هیوندای کرج یکی از ضروری ترین شماره هایی است که باید در گوشی همراه خود ذخیره داشته باشید. شما می توانید در مواقع بحران و اوقاتی که نمی توانید از قدرت تصمیم گیری تان به خوبی استفاده کنید با شماره امداد خودرو هیوندای کرج تماس حاصل کنید و همه چیز را به نیروهای امدارسان ما بسپارید.

شماره تماس امداد خودرو هیوندای کرج

برای برقراری ارتباط با شماره تماس امداد خودرو هیوندای کرج لازم نیست خودروی شما لزوما در جاده خراب شده باشد. ممکن است خودروی شما در پارکینگ خانه تان روشن نشود. بنابراین در هر کجا و در هر موقعیتی که هستید می توانید از خدمات امداد خودرو هیوندای کرج استفاده کنید. با یک تماس ساده شما کارشناسان ما نیروهای امداد را راهی محل حادثه می کنند.

برای استفاده از خدمات  امداد خودرو کرج مهرشهر  با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بسیاری از مواقع دسترسی به تجهیزات یدک کش به این راحتی ها نیست. این در حالی است که شما می توانید در هر زمان از شبانه روی با امداد خودرو هیوندای کرج تماس حاصل نمایید و درخواست نیروهای امدادرسان برای یدک کشی نمایید. دقت داشته باشید که نیروهای ما در امداد خودرو هیوندای کرج با نهایت دقت و ظرافت خودروی شما را مورد تعمیرات و جابجایی قرار می دهند بنابراین کوچکترین آسیبی به خودروی شما وارد نخواهد شد.

امداد خودرو هیوندای کرج کرج

امداد خودرو کرج هیوندای کرج یکی از قوی ترین مجموعه های امدادرسان در ایران می باشد که تعمیر انواع خودروهای هیوندا را به عهده می گیرد. این مجموعه با دارا بودن نیروهای متخصص و خبره که آموزش های حرفه ای در زمینه تعمیرات خودروهای هیوندا را طی کرده اند، بهترین و بی نقص ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می دهد.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با 5 علت خرابی استارت موتور با امداد خودرو آپادانا همراه شوید .

شما می توانید با خیال آسوده خودروی خود را به دست تعمیرکاران ماهر ما در مجموعه امداد خودرو کرج هیوندای کرج بسپارید و از بابت بی نقص بودن این خدمات مطمئن باشید.

امداد خودرو امداد خودرو کرج هیوندای معتبرترین شرکت تعمیر خودرو در امداد خودرو کرج هیوندای زیر نظر اتحادیه کشوری تعمیرات خودرو می باشد. یکی از اهداف اصلی امداد خودرو امداد خودرو کرج هیوندای ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. خدمات حمل و نقل خودرو امداد خودرو کرج هیوندای شامل یدک کش امداد خودرو کرج هیوندای ، خودرو در امداد خودرو کرج هیوندای ، طبقات امداد خودرو کرج هیوندای ، مکانیک سیار امداد خودرو کرج هیوندای ، بنزین سیار امداد خودرو کرج هیوندای ، باتری باطری و تعمیر لاستیک در امداد خودرو کرج هیوندای می باشد. همکاران ما در امداد خودروی دولتی در شهر امداد خودرو کرج هیوندای به صورت 24 ساعته و با قیمت اتحادیه.

 

امداد خودرو در طول روز در امداد خودرو کرج هیوندای در تمام نقاط شهر امداد خودرو کرج هیوندای

خودرو بار امداد خودرو کرج هیوندای با استفاده از موقعیت پیراپزشکی تمامی مناطق امداد خودرو کرج هیوندای را به صورت شبانه روزی پوشش داد. در صورت نیاز به کمک فوری و سریع برای ماشین خود با ما تماس بگیرید.

در چه شرایطی باید با کمک خودکار تماس بگیریم؟

اگر خودروی شما کند است و نیاز به کمک یا یدک کش دارید، به صورت 24 ساعته با امداد خودرو آپادانا تماس بگیرید و همکاران ما در امداد خودرو امداد خودرو کرج هیوندای در اسرع وقت در کنار شما خواهند بود. عاشقان

تعمیرات خودرو امداد خودرو کرج هیوندای یکی از بهترین و با سابقه ترین تعمیرگاه های خودرو در امداد خودرو کرج هیوندای و کل کشور می باشد. ما به کارشناسان خود مدیون هستیم که بهترین خدمات ممکن را برای مسائل و مشکلات خودرو به عزیزان ارائه دهیم. با دانش خود در مورد خدمات خودرو و تعمیر خودرو به روز باشید.

 

 

امداد خودرو کشوری با سال ها تجربه در زمینه خودرو بر و امداد خودرو امداد خودرو کرج هیوندای آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

 

امداد خودرو امداد خودرو کرج هیوندای

خودرو بر امداد خودرو کرج هیوندای

ماشین بر امداد خودرو کرج هیوندای

حمل خودرو امداد خودرو کرج هیوندای

یدک کش امداد خودرو کرج هیوندای

خودروبر امداد خودرو کرج هیوندای

امدادخودرو امداد خودرو کرج هیوندای

حمل ماشین امداد خودرو کرج هیوندای

امداد خودرو سیار امداد خودرو کرج هیوندای

حمل ماشین در امداد خودرو کرج هیوندای

خودرو سوار امداد خودرو کرج هیوندای

کفی حمل خودرو امداد خودرو کرج هیوندای

شماره یدک کش امداد خودرو کرج هیوندای

حمل خودرو با یدک کش، کفی و دکل

 

 

 

خدمات خودرو در امداد خودرو کرج هیوندای :

حمل خودروهای لوکس و گران قیمت به تمام نقاط ایران با امنیت کامل و ارائه بیمه خودرو شما با خودروبر امداد خودرو کرج هیوندای .

توزیع بین المللی و حمل خودرو به سایر مناطق کشور وجود دارد.

کارگاه سیار و تعمیر 24 ساعته وسیله نقلیه شما.

تامین سوخت خودروهای رها شده در جاده توسط عماد خدرو امداد خودرو کرج هیوندای

تعویض شمع و سیم خودرو و تعمیر در محل با تعمیرکار.

امداد جاده ای 24/7

ما از یک دستگاه جی پی اس برای بررسی موقعیت تمامی امدادگران استفاده می کنیم و هر جا که نیاز به امداد داشته باشید، در اسرع وقت نزدیکترین امدادگر را برای شما ارسال خواهیم کرد. خدمات نجات ما در تمام ساعات شبانه روز در دسترس است. اگر نیاز به کمک فوری دارید با ما تماس بگیرید تا 20 دقیقه دیگر در کنار شما خواهیم بود.

امداد خودرو امداد خودرو کرج هیوندای آپادانا یکی از معتبرترین شرکت ها با 15 سال سابقه در زمینه خدمات اورژانس می باشد. ما به صورت 24 ساعته با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

 

 

ما تمام خدمات خود را تضمین می کنیم و برای خدمات خود فاکتور رسمی در اختیار شما قرار می دهیم. در صورت نیاز به خدمات اورژانسی برای خودروهای لوکس مانند هیوندای، کیا، ایران خودرو، سایپا و غیره. می توانید با شماره آپادانا تماس بگیرید.

امداد خودرو امداد خودرو کرج هیوندای برای ارائه خدمات مفید به کاربران خود از کادری حرفه ای، با تجربه، خوش برخورد و متعهد استفاده می کند. همچنین دارای جدیدترین ابزارها و لوازم مدرن است. زمانی قابل اعتماد است که امدادگر در اسرع وقت به زمین برسد و مشکلات فنی را برطرف کند. همه این موارد همان چیزی است که ما در امداد خودرو امداد خودرو کرج هیوندای آپادانا ایستاده ایم و با حضور و مشاوره شما در بهبود هر چه بیشتر آن تلاش می کنیم.

گواهینامه امداد خودرو امداد خودرو کرج هیوندای

خودرو امداد خودرو کرج هیوندای ( آمد خودرو کشاری ) دارای مجوز رسمی خدمات اورژانس جهت ساماندهی و بهبود خدمات به مشتریان می باشد. گروه حمل و نقل امداد خودرو کرج هیوندای عضو تعاونی حمایت از خودرو کشور و انجمن صنفی شرکت های پشتیبانی خودرو کشور می باشد.

 

 

مهم ترین نکات راهنمایی خودرو امداد خودرو کرج هیوندای :

1: درب رادیاتور خودرو را در زمان داغ یا روشن بودن موتور باز نکنید زیرا در این صورت سیستم رادیاتور برخی از خودروها نیاز به تعمیر دارد و همچنین به دلیل دمای بالای آب ممکن است بسوزد. شما هستید.

2: نیاز به حمل ابزار و وسایل مهم و حیاتی در خودرو.

3: قبل از شروع سفر از سالم بودن چراغ های مه شکن و همراه بودن زنجیر چرخ اطمینان حاصل کنید.

4: توصیه اصلی امداد کدرو به دارندگان تمامی محصولات گروه صنعتی ایران کدرو، توجه کافی به همراه داشتن تلفن هوشمند و پاوربانک (یا شارژر گوشی) در رفت و آمدهای درون شهری و برون شهری است. آنها می توانند از اینترنت استفاده کنند و به وب سایت آپادانا Car Help متصل شوند یا با استفاده از برنامه آپادانا Car Help از خدمات امداد خودرو وب سایت کمک خودرو آپادانا با خیال راحت بهره مند شوند.

5: قبل از رانندگی، از عملکرد و کارآمد بودن سیستم ترمز و دستی خودرو اطمینان حاصل کنید.

6: از تعویض ناگهانی دنده سنگین در هنگام بالا بودن سرعت در جاده های لغزنده خودداری کنید.

7: در جاده های شلوغ از خودروی جلویی فاصله ایمن داشته باشید.

8: اگر از داروهایی استفاده می کنید که هوشیاری شما را کاهش می دهد از رانندگی خودداری کنید.

9: قبل از شروع سفر مطمئن شوید که یک دوچرخه و کلید ماشین در اختیار دارید.

10: قبل از حرکت سطح روغن خودرو را بررسی کنید.

 

اهداف گروه حمل و نقل خودرو امداد خودرو کرج هیوندای :

افزایش رضایت مشتریان از خدمات تعمیر خودرو امداد خودرو کرج هیوندای

آرامش خاطر مشتریان در مورد ماشین خود.

ارائه خدمات مختلف حمل و نقل به کاربران در سراسر ایران

ارائه خدمات حمل و نقل خودروهای لوکس در امداد خودرو کرج هیوندای به کاربران

مکانیک موبایل و تعمیر خودرو سفارشی

خدمات فنی خودروهای لوکس و گران قیمت در جاده های داخلی

خریدار نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای جمع آوری و حمل ندارد

مشاوره فنی خودرو و مشکلات خودرو برای مشتریان عزیز

در صورت نیاز خودرو را به تعمیرگاه معتبر شهر اعزام و انتقال دهید

خدمات امداد و نجات خودرو در سایر شهرها، خودرو وانت، راننده خودرو، یدک کش، وانت، حمل و نقل خودرو، حمل خودرو آپادانا

امداد خودرو آپادانا و خودرو بار به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به کشور می باشد.

 

 

حمل خودرو به تمام نقاط کشور حمل انواع وسایل نقلیه درون شهری.

اعزام مکانیک در محل 24 ساعت شبانه روز.

کابوتاژ بین المللی و امکان حمل خودرو در گرجستان – ترکیه – آذربایجان – ارمنستان.

تیم حرفه ای امداد خودرو در امداد خودرو کرج هیوندای مجهز به جدیدترین تجهیزات خودرو می باشد. امداد خودرو امداد خودرو کرج هیوندای همیشه در کنار شماست.

امداد خودرو امداد خودرو کرج هیوندای آپادانا شامل حمل خودرو با لاستیک نیسان، خودرو و رانندگان بدون آسیب به خودروی مشتری با بیمه نامه و کرایه حمل و نقل معتبر و قانونی می باشد. در تمام ساعات شبانه روز راننده امداد خودرو کرج هیوندای در خدمت شماست. خدمات حمل و نقل خودرو و مسافر در شهر امداد خودرو کرج هیوندای و تمامی شهرستان های استان.

تمامی خدمات امداد و نجات خودرو آپادانا به صورت GPS و آنلاین می باشد، بنابراین امدادگران ما می توانند در اسرع وقت در کنار شما باشند.

تیم ما همیشه آخرین تجهیزات را در اختیار دارد، پس نگران نباشید، ماشین های آپادانا همیشه در کنار شما هستند.

 

 

 

سرعت و سهولت در خدمات

تحت پوشش تمام مناطق امداد خودرو کرج هیوندای

کمک از طریق GPS

تعداد زیادی ناجی غریق در کشور

بهترین کیفیت کمک

غریق غریق حرفه ای و فداکار

خدمات اورژانس 24 ساعته در امداد خودرو کرج هیوندای

امداد خودرو هفت روز در هفته

بیش از 15 سال تجربه در بخش نجات خودرو، فورواردر و حمل و نقل خودرو در امداد خودرو کرج هیوندای

مشتری مداری و رضایت مشتری هنگام ارائه پشتیبانی

ایمنی و حمل خودرو با یدک کش و خودرو نیسان در امداد خودرو کرج هیوندای

در کل استان آذربایجان شرقی تعرفه های مناسبی وجود دارد

برای کمک به ماشین خود مشاوره رایگان بدهید

استفاده از جدیدترین سیستم های مراقبت تسکینی برای خدمت رسانی و امداد رسانی به شما عزیزان

چگونه برای اجاره خودرو در امداد خودرو کرج هیوندای اقدام کنیم

امداد خودرو آپادانا به صورت شبانه روزی و تمام روزهای سال خدمات رسانی می کند. برای امداد خودرو بومی لازم به ذکر است که این مجموعه کلیه خدمات امداد خودرو، تعمیرات محلی و حمل خودرو توسط افراد مجرب و متعهد که همگی در موسسات فنی و حرفه ای کشور آموزش دیده اند ارائه می دهد. رعایت اقدامات ایمنی البته اولین اصل برای جلوگیری از هزینه های مالی و جانی از هرگونه خطر است و آپادانا Aid اقدامات احتیاطی ایمنی را سرلوحه عملیات خود قرار داده است.

Call Now Buttonتماس با راننده و مکانیک