امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج

در رابطه با امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج باید گفت که زمانی که شما به عنوان یک راننده افراد دیگر را سوار بر خودروی خود می کنید مسئول جان آن ها هستید. شما موظف هستید که از سلامت خودروی خود مطمئن باشید، آرام برانید، خرابی های خودرو را تعمیر کنید و از قطعات با کیفیت برای تعمیر خودرو استفاده کنید تا خسارت و حادثه ای ناگوار رخ ندهد.

برای استفاده از خدمات امداد خودرو جاده ای کرج با کارشناسان ما تماس بگیرید.

اما برخی از مواقع آسیب های وارده غیر قابل پیش بینی هستند. پنچر شدن خودرو در میانه جاده، تمام کردن سوخت، تصادف با سایر خودروهایی که از قوانین سرپیچی می کنند و یا بروز یک نقص فنی غیر قابل پیش بینی می تواند برای شما مشکل ساز شود.

این مشکلات به ویژه اگر در کلان شهرهایی مانند تهران و کرج ساکن باشید برای شما دردسر ساز خواهد شد چرا که در این شهرها مسافت ها بسیار طولانی است و دسترسی به تعمیرگاه های تخصصی کار چندان ساده ای نمی باشد. اما جای نگرانی نیست. شما میتوانید برای دسترسی سریع و بی وقفه ه بهترین خدمات امداد خودرو با امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج تماس حاصل نمایید.

امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج یکی از بهترین مجموعه های امداد خودرو در استان تهران می باشد که با ارائه تخصصی ترین خدمات خودرو چه در مورد خودروهای ایرانی و چه در مورد خودروهای خارجی، خیال رانندگان را بابت بروز حوادث غیر قابل پیش بینی در میانه جاده و خیابان آسوده کرده است. 

برای استفاده از خدمات  امداد خودرو جرثقیل کرج با کارشناسان ما تماس بگیرید.

فرقی ندارد که مشکل رخ داده چقدر عمیق و جدی باشد؛ شما می توانید با بهره گیری از تخصص، مهارت، دانش و تجربه امدادگران حرفه ای این مجموعه، در سریع ترین زمان ممکن به مسیر خود بازگردید و ادامه راه را بپیمایید.

شماره تماس امداد خودرو یدک کش در کرج

بزرگترین مجموعه امداد خودرو در استان البرز در هر کجای کرج هستید ما همراه شما هستیم.

تلفن امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج

این روزها قیمت خرید یک خودرو بسیار بالا رفته است. خودروی شخصی را می توان یکی از ارزنده ترین سرمایه های هر فرد دانست. به همین دلیل بسیاری از افراد در زمان خراب شدن خودروی شخصی شان به دنبال بهترین مجموعه ارائه دهنده خدمات هستند.

برای استفاده از خدمات  امداد خودرو یدک کش در کرج  با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ریسک بزرگی است که بخواهید خودروی خود را به امدادگران آماتور و تعمیرکاران بی تجربه بسپارید. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که حساسیت ویژه در این باره دارید می توانید طی تماس با تلفن امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج بهترین امدادگران آموزش دیده و حرفه ای را به محل حادثه فرا بخوانید.

حتی نیازی نیست تا خودروی خود را حمل کنید و از مکانی که در آن قرار گرفته تکان دهید. این کار در بسیاری از مواقع می تواند حادثه ساز شود. بنابراین می توانید در همان موقعیتی که هستید برای دریافت خدمات یدک کشی، سوخت رسانی، پنچرگیری، تعویض تسمه تایم و تسمه دینام، تعمیر سیستم ترمز، تعمیر سیستم اگزوز، تعمیر سیستم فرمان و تعویض روغن با شماره تلفن امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج تماس حاصل نمایید. این کار نهایتا چند دقیقه از شما زمان خواهد برد.

برای استفاده از خدمات امداد خودرو کرج استان البرز با کارشناسان ما تماس بگیرید

امدادگران ما از نزدیکترین مرکزی که در حوالی شما واقع شده است برای ارائه خدمات امداد به سمت شما حرکت خواهند کرد و در هر ساعتی از شبانه روز خود را سریعا به شما می رسانند. نکته مهم و مثبتی که در مورد تماس با تلفن امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج و بهره مندی از خدمات امداد این مجموعه وجود دارد این است که کوچکترین خدشه یا آسیبی به خودروی شما وارد نخواهد شد و صرفا تعمیرات مورد نیاز روی خودرو اجرا می شود.

حتی در روند یدک کشی با هر نوع سیستم یدک کش نیز کوچکترین آسیب به بدنه خودروی شما وارد نمی شود. کارشناسان ما ظرافت و دقت بالایی در حمل خودروی شما به خرج می دهند در نتیجه سلامت خودروی شما حفظ خواهد شد.

شماره تلفن امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج

آیا به خدمات امداد رسانی سریع آن هم در کلان شهر کرج نیاز دارید؟ آیا نمی توانید مدت زمان زیادی در موقعیتی که خودروی شما در آن واقع شده به انتظار بمانید؟ آیا از خراب شدن خودروی خود در نیمه شب، در یک روز برفی، در یک روز طوفانی یا یک ظهر خلوت تابستانی واهمه دارید؟

با ذخیره سازی شماره تلفن امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج در گوشی همراه تان هیچ کدام از این چالش ها و معضلات شما را نخواهند ترساند چرا که شما پشتیبانی و امداد رسانی تیم ما را در سریع ترین زمان ممکن در هر شرایطی خواهید داشت.

تماس با شماره تلفن امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج قوت قلب زیادی به شما خواهد داد. گویی به یک کوه استوار تکیه کرده اید و خیال تان از بابت همه چیز راحت است.

کارشناسان ما هر نوع خدمات تعمیرات را چه در محل و چه از طریق یدک کشی به شما ارائه خواهند داد. بسیاری از مواقع معضلات پیش آمده قابل حل در محل هستند و می توان تعمیرات را در محل دریافت نمود. در حالی که گاهی اوقات به خدمات یدک کش نیاز می باشد.

برای استفاده از خدمات امداد خودرو کرج تهران با کارشناسان ما تماس بگیرید

شما طی تماس با شماره تلفن امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج متوجه خواهید شد که باید چه نوع خدماتی را دریافت کنید چرا که کارشناسان ما قبل از مراجعه به محل حادثه، مشاوره های لازم را به شما می دهند.

بزرگترین مجموعه امداد خودرو در استان البرز

در هر کجای کرج هستید ما همراه شما هستیم.

هزینه امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج

به عقیده بسیاری از افراد هزینه ای که بابت خدمات نگهداری و تعمیرات خودرو پرداخت می شود نوع خرج تراشی اضافه است. این در حالی است که اگر این هزینه را پرداخت نکنید بعدها مجبور به پرداخت هزینه های سنگین تر خواهید بود. اما ما در امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج با در نظر گرفتن تعرفه های اقتصادی این امکان را به شما عزیزان داده ایم تا بتوانید با کمترین هزینه ممکن و با مبلغی اقتصادی موفق به دریافت این خدمات شوید.

برای استفاده از خدمات امداد خودرو کرج جهانشهر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

هزینه امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. موقعیت جغرافیایی خودروی شما (داخل شهر، خارج از شهر یا پارکینگ)، مسافت طی شده بین مرکز امداد و خودروی شما، مسافت طی شده بین خودرو و تعمیرگاه به انضمام هزینه سوخت مصرفی، تعداد توقف های مسیر،

نوع خودرو (خارجی یا ایرانی)، سواری یک سنگین بودن خودرو، وزن خودرو، نوع سیستم یدک کش، ورود به طرح زوج و فرد و طرح آلودگی، امدادرسانی در ساعات اوج ترافیک، هزینه تعویض قطعه، دستمزد نیروهای امداد،

هزینه تست دیاگ و عیب یابی و هزینه ایاب و ذهاب و هزینه ورودی همگی از جمله هزینه هایی می باشند که در هزینه امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج تاثیر گذار هستند. شما می توانید برای اطلاع از این هزینه قبل از دریافت خدمات با کارشناسان ما گفتگو نمایید.

شماره امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج

بسیاری از مواقع ممکن است خودروی شما در پارکینگ خانه تان خراب شود و نتوانید آن را از منزل خارج کنید. بنابراین چگونه می خواهید خودرو را به تعمیرکار نشان دهید؟

بسیاری از تعمیرکاران نرخ های هنگفتی را بابت بازدید از خودرو در محل سکونت دریافت می کنند. این در حالی است که می توانید طی تماس با شماره امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج خدمات امداد را در پارکینگ خانه تان دریافت نمایید.

برای استفاده از خدمات امداد خودرو کرج چالوس با کارشناسان ما تماس بگیرید.

امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج حمل خودروی شما به نمایندگی، تعویض پلاک، تعمیرگاه تخصصی، بیمه و پارکینگ نیروی انتظامی را انجام می دهد. بنابراین در هر موقعیت و شرایطی که باشید می توانید از خدمات امدادگران ما بهره مند شوید.

شماره تماس امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج

یکی از مهمترین مشکلات افراد دریافت خدمات از مجموعه های امداد غیر معتبر می باشد. این مجموعه ها دارای مجوز رسمی نیستند و حتی پاسخگویی درستی به شما ارائه نمی دهند. بنابراین ممکن است بعد از دریافت خدمات و نارضایتی از این خدمات نتوانید دیگر به امدادگرانی که به شما خدمات دهی کده اند دسترسی داشته باشید.

اینگونه ممکن است مشکلات زیادی برای خودروی شما رخ دهد و حتی ایمنی خودرو زیر سوال رود چرا که هیچ کس پاسخگو نیست. 

برای استفاده از خدمات امداد خودرو کرج چیتگر با کارشناسان ما تماس بگیرید

این در حالی است که طی برقراری ارتباط با شماره تماس امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج می توانید از ضمانت خدمات بهره مند شوید. خدماتی که شما دریافت می کنید دارای ضمانت می باشد. بنابراین با معضلاتی چون قطعات فیک و بی کیفیت و هزینه های هنگفت و تیم غیر حرفه ای مواجه نخواهید شد.

امداد خودرو کرج استان تهران، کرج

برخورد نیروهای امداد یکی از مهمترین مواردی است که می تواند اوضاع را در شرایط بحران تغییر دهد. بسیاری از نیروهای امداد ممکن است برخورد حرفه ای و آرامش بخش نداشته باشند و فاقد صبوری، مسئولیت پذیری، اخلاق حرفه ای و روی گشاده باشند.

این موضوع می تواند افرادی که دچار آسیب شده اند را با استرس بیشتری مواجه کند. نیروهای امداد خودرو کرج استان تهران، کرج کرج همگی افرادی آموزش دیده، ماهر، خوش برخورد، خوش اخلاق، حرفه ای و مسئولیت پذیر هستند که در زمان بروز حادثه با روی گشاده و لبخند مشکل شما را حل خواهند کرد.

برای استفاده از خدمات  امداد خودرو فردیس کرج با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خدماتی که شما از امداد خودرو کرج استان تهران، کرج کرج دریافت می کنید دارای ضمانت می باشد بنابراین می توانید حتی بعد از دریافت این خدمات نیز از ضمانت و گارانتی آن استفاده کنید. با وجود نیروهای متعهد و کار بلد در مجموعه امداد خودرو کرج استان تهران، کرج کرج دیگر نیازی به نگرانی در مواقع بحرانی نیست.

امداد خودرو امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج معتبرترین شرکت تعمیر خودرو در امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج زیر نظر اتحادیه کشوری تعمیرات خودرو می باشد. یکی از اهداف اصلی امداد خودرو امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. خدمات حمل و نقل خودرو امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج شامل یدک کش امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج ، خودرو در امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج ، طبقات امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج ، مکانیک سیار امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج ، بنزین سیار امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج ، باتری باطری و تعمیر لاستیک در امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج می باشد. همکاران ما در امداد خودروی دولتی در شهر امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج به صورت 24 ساعته و با قیمت اتحادیه.

 

امداد خودرو در طول روز در امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج در تمام نقاط شهر امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج

خودرو بار امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج با استفاده از موقعیت پیراپزشکی تمامی مناطق امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج را به صورت شبانه روزی پوشش داد. در صورت نیاز به کمک فوری و سریع برای ماشین خود با ما تماس بگیرید.

در چه شرایطی باید با کمک خودکار تماس بگیریم؟

اگر خودروی شما کند است و نیاز به کمک یا یدک کش دارید، به صورت 24 ساعته با امداد خودرو آپادانا تماس بگیرید و همکاران ما در امداد خودرو امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج در اسرع وقت در کنار شما خواهند بود. عاشقان

تعمیرات خودرو امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج یکی از بهترین و با سابقه ترین تعمیرگاه های خودرو در امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج و کل کشور می باشد. ما به کارشناسان خود مدیون هستیم که بهترین خدمات ممکن را برای مسائل و مشکلات خودرو به عزیزان ارائه دهیم. با دانش خود در مورد خدمات خودرو و تعمیر خودرو به روز باشید.

 

 

امداد خودرو کشوری با سال ها تجربه در زمینه خودرو بر و امداد خودرو امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

 

امداد خودرو امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج

خودرو بر امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج

ماشین بر امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج

حمل خودرو امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج

یدک کش امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج

خودروبر امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج

امدادخودرو امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج

حمل ماشین امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج

امداد خودرو سیار امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج

حمل ماشین در امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج

خودرو سوار امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج

کفی حمل خودرو امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج

شماره یدک کش امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج

حمل خودرو با یدک کش، کفی و دکل

 

 

 

خدمات خودرو در امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج :

حمل خودروهای لوکس و گران قیمت به تمام نقاط ایران با امنیت کامل و ارائه بیمه خودرو شما با خودروبر امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج .

توزیع بین المللی و حمل خودرو به سایر مناطق کشور وجود دارد.

کارگاه سیار و تعمیر 24 ساعته وسیله نقلیه شما.

تامین سوخت خودروهای رها شده در جاده توسط عماد خدرو امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج

تعویض شمع و سیم خودرو و تعمیر در محل با تعمیرکار.

امداد جاده ای 24/7

ما از یک دستگاه جی پی اس برای بررسی موقعیت تمامی امدادگران استفاده می کنیم و هر جا که نیاز به امداد داشته باشید، در اسرع وقت نزدیکترین امدادگر را برای شما ارسال خواهیم کرد. خدمات نجات ما در تمام ساعات شبانه روز در دسترس است. اگر نیاز به کمک فوری دارید با ما تماس بگیرید تا 20 دقیقه دیگر در کنار شما خواهیم بود.

امداد خودرو امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج آپادانا یکی از معتبرترین شرکت ها با 15 سال سابقه در زمینه خدمات اورژانس می باشد. ما به صورت 24 ساعته با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما هستیم .

ما تمام خدمات خود را تضمین می کنیم و برای خدمات خود فاکتور رسمی در اختیار شما قرار می دهیم. در صورت نیاز به خدمات اورژانسی برای خودروهای لوکس مانند هیوندای، کیا، ایران خودرو، سایپا و غیره. می توانید با شماره آپادانا تماس بگیرید.

امداد خودرو امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج برای ارائه خدمات مفید به کاربران خود از کادری حرفه ای، با تجربه، خوش برخورد و متعهد استفاده می کند. همچنین دارای جدیدترین ابزارها و لوازم مدرن است. زمانی قابل اعتماد است که امدادگر در اسرع وقت به زمین برسد و مشکلات فنی را برطرف کند. همه این موارد همان چیزی است که ما در امداد خودرو امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج آپادانا ایستاده ایم و با حضور و مشاوره شما در بهبود هر چه بیشتر آن تلاش می کنیم.

گواهینامه امداد خودرو امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج

خودرو امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج ( آمد خودرو کشاری ) دارای مجوز رسمی خدمات اورژانس جهت ساماندهی و بهبود خدمات به مشتریان می باشد. گروه حمل و نقل امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج عضو تعاونی حمایت از خودرو کشور و انجمن صنفی شرکت های پشتیبانی خودرو کشور می باشد.

مهم ترین نکات راهنمایی خودرو امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج :

1: درب رادیاتور خودرو را در زمان داغ یا روشن بودن موتور باز نکنید زیرا در این صورت سیستم رادیاتور برخی از خودروها نیاز به تعمیر دارد و همچنین به دلیل دمای بالای آب ممکن است بسوزد. شما هستید.

2: نیاز به حمل ابزار و وسایل مهم و حیاتی در خودرو.

3: قبل از شروع سفر از سالم بودن چراغ های مه شکن و همراه بودن زنجیر چرخ اطمینان حاصل کنید.

4: توصیه اصلی امداد کدرو به دارندگان تمامی محصولات گروه صنعتی ایران کدرو، توجه کافی به همراه داشتن تلفن هوشمند و پاوربانک (یا شارژر گوشی) در رفت و آمدهای درون شهری و برون شهری است. آنها می توانند از اینترنت استفاده کنند و به وب سایت آپادانا Car Help متصل شوند یا با استفاده از برنامه آپادانا Car Help از خدمات امداد خودرو وب سایت کمک خودرو آپادانا با خیال راحت بهره مند شوند.

5: قبل از رانندگی، از عملکرد و کارآمد بودن سیستم ترمز و دستی خودرو اطمینان حاصل کنید.

6: از تعویض ناگهانی دنده سنگین در هنگام بالا بودن سرعت در جاده های لغزنده خودداری کنید.

7: در جاده های شلوغ از خودروی جلویی فاصله ایمن داشته باشید.

8: اگر از داروهایی استفاده می کنید که هوشیاری شما را کاهش می دهد از رانندگی خودداری کنید.

9: قبل از شروع سفر مطمئن شوید که یک دوچرخه و کلید ماشین در اختیار دارید.

10: قبل از حرکت سطح روغن خودرو را بررسی کنید.

 

اهداف گروه حمل و نقل خودرو امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج :

افزایش رضایت مشتریان از خدمات تعمیر خودرو امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج

آرامش خاطر مشتریان در مورد ماشین خود.

ارائه خدمات مختلف حمل و نقل به کاربران در سراسر ایران

ارائه خدمات حمل و نقل خودروهای لوکس در امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج به کاربران

مکانیک موبایل و تعمیر خودرو سفارشی

خدمات فنی خودروهای لوکس و گران قیمت در جاده های داخلی

خریدار نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای جمع آوری و حمل ندارد

مشاوره فنی خودرو و مشکلات خودرو برای مشتریان عزیز

در صورت نیاز خودرو را به تعمیرگاه معتبر شهر اعزام و انتقال دهید

خدمات امداد و نجات خودرو در سایر شهرها، خودرو وانت، راننده خودرو، یدک کش، وانت، حمل و نقل خودرو، حمل خودرو آپادانا

امداد خودرو آپادانا و خودرو بار به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به کشور می باشد.

 

 

حمل خودرو به تمام نقاط کشور حمل انواع وسایل نقلیه درون شهری.

اعزام مکانیک در محل 24 ساعت شبانه روز.

کابوتاژ بین المللی و امکان حمل خودرو در گرجستان – ترکیه – آذربایجان – ارمنستان.

تیم حرفه ای امداد خودرو در امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج مجهز به جدیدترین تجهیزات خودرو می باشد. امداد خودرو امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج همیشه در کنار شماست.

امداد خودرو امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج آپادانا شامل حمل خودرو با لاستیک نیسان، خودرو و رانندگان بدون آسیب به خودروی مشتری با بیمه نامه و کرایه حمل و نقل معتبر و قانونی می باشد. در تمام ساعات شبانه روز راننده امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج در خدمت شماست. خدمات حمل و نقل خودرو و مسافر در شهر امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج و تمامی شهرستان های استان.

تمامی خدمات امداد و نجات خودرو آپادانا به صورت GPS و آنلاین می باشد، بنابراین امدادگران ما می توانند در اسرع وقت در کنار شما باشند.

تیم ما همیشه آخرین تجهیزات را در اختیار دارد، پس نگران نباشید، ماشین های آپادانا همیشه در کنار شما هستند.

 

 

 

سرعت و سهولت در خدمات

تحت پوشش تمام مناطق امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج

کمک از طریق GPS

تعداد زیادی ناجی غریق در کشور

بهترین کیفیت کمک

غریق غریق حرفه ای و فداکار

خدمات اورژانس 24 ساعته در امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج

امداد خودرو هفت روز در هفته

بیش از 15 سال تجربه در بخش نجات خودرو، فورواردر و حمل و نقل خودرو در امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج

مشتری مداری و رضایت مشتری هنگام ارائه پشتیبانی

ایمنی و حمل خودرو با یدک کش و خودرو نیسان در امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج

در کل استان آذربایجان شرقی تعرفه های مناسبی وجود دارد

برای کمک به ماشین خود مشاوره رایگان بدهید

استفاده از جدیدترین سیستم های مراقبت تسکینی برای خدمت رسانی و امداد رسانی به شما عزیزان

چگونه برای اجاره خودرو در امداد خودرو کرج استان تهران ، کرج اقدام کنیم

امداد خودرو آپادانا به صورت شبانه روزی و تمام روزهای سال خدمات رسانی می کند. برای امداد خودرو بومی لازم به ذکر است که این مجموعه کلیه خدمات امداد خودرو، تعمیرات محلی و حمل خودرو توسط افراد مجرب و متعهد که همگی در موسسات فنی و حرفه ای کشور آموزش دیده اند ارائه می دهد. رعایت اقدامات ایمنی البته اولین اصل برای جلوگیری از هزینه های مالی و جانی از هرگونه خطر است و آپادانا Aid اقدامات احتیاطی ایمنی را سرلوحه عملیات خود قرار داده است.

Call Now Buttonتماس با راننده و مکانیک